Kuidas päriselt loodusannid toimivad?

Meie keha on dünaamiline, elektromagnetiline organism – meil on kogu aeg füüsiline, emotsionaalne ja vaimne energia. Meie energia on seotud ka kogu ümbritsevaga.  Kristallid ja loodusannid on loomulik viis aidata seda energiat suunata ja mõjutada elu toetamiseks ja tervise suurendamiseks, kui seda kasutatakse õige kavatsusega. Inimesed on kividega, ka taimedega, ravinud ning energeetilisi eesmärke saavutanud ja kasutanud juba mitmekümneid tuhandeid aastaid. 

Nagu teada, on loodus alati meid toetanud ja pakkunud igas aspektis meile peavarju, ravi, puhkust, toitu ja vett. Loodustsüklid omakorda mõjutavad nii looma, inimese kui ka kõige elava elu. Tuli soojendab, õhk värskendab, vesi puhastab ja maa annab jõudu. Kokkuvõttes – Kõik meie elus on energia, olgu selleks üks kivi, taim, veetilk või päikesekiir.

Planeedi loomulikust energiast sündinud kristallid on holistilise tervendamise võimsad abivahendid. Kõik kristallid on formuleerunud looduse erinevate elementide ja mineraalide koostööl.

Nad ei pruugi meditsiinilisi seisundeid parandada, aga nad võivad tänu niinimetatud platseeboefektile olla füüsilise kasulikkusega. Kuidas? Nad toimivad kõige alguses vaimsetel tasanditel. Enamus inimeste haigused saavad alguse vaimsetel tasanditel. Samamoodi on ülesöömine ja alkoholism vaimse tasandi psühholoogiline konflikt. 

Usk loodusesse on liikuma panev jõud. Nimelt on näidatud, et positiivse mõtlemise jõud – sõltumata sellest, kas see on seotud kristallidega või mitte – mõjutab ravi saavate patsientide tervisenäitajaid ja võib toimuda isegi spontaanne regressioon.  Toimub muutus psühholoogilistest mõjudest ja toimub liikumine vaimsetesse teemadesse.

Kristallid on füüsilise elu lisand ja vaimse maailma toetaja. Ehk siis füüsilise maailma lisandina oled peamiseks jõuks Sina ise, vaimse maailma toetajana on kristallid ja loodusannid. Lihtsamini selgitades : Igal jõul on algus ja iga algus paneb füüsilise liikuma.

Seega transformeerub enne inimene ise, kui tema elu, sest inimese muutusest saab alguse eluviisi muutus.

Kuna inimene on elektromagnetiline ja dünaamiline ehk pidevas (energeetilises) muutuses, see tähendab, et ka vastuvõtlik, siis loodusandide mõju võrdluseks saan tuua näiteks:

  1. Valgusravi – Inimene saab suure osa informatsioonist nägemismeele kaudu ehk nähtava valguse abil. Looduslikeks allikateks on näiteks tähed ja päike. See on üks elektronmagnet kiirguse osaks läbi valguse, mis on inimsilmale nähtav. Nüüd, kui vaatlete kristalle, mis on samuti loodusallikad, siis näete, et ka nendest kiirgab valgus. Kas siis mõni helk või sätendav täke. Mäekristall näiteks koondab päikesekiirgust ja võib enda all oleva pinna lausa põlema panna. Mõned kristallid koondavad valgust ja kiirgust.
  2. Kromoteraapia e. värviteraapia – monokroomne valgus mõjutab organismi elulisi parameetreid – vererõhku, pulssi, hingamist, temperatuurimõju jne. Nii näiteks tõstavad nimetatud näitajaid punased, kollased ja oranžid toonid, alandavad aga rohelised, lillad ja sinised toonid. Fakt on see, et meie organism reageerib värvidele. Võttes arvesse nüüd maavarade rikkalikku värvikust, ei imesta keegi, mis näiteks metsas viibides hing saab rahu ja meeled harmoniseeruvad. Värvirikkad on samuti kristallid, mida hoides, tunnetades ja vaadeldes meie keha ja meel reageerima hakkab. 
  3. Füüsikaline nähtus läbi võnkesageduste arvutuste käigus on kristallid peaaegu mõõtmatute võngesagedustega loodusandid. Selge kvartskristalli hoidmisel biomagnetilise välja suurus kahekordistub, tekitades elektromagnetismi. See tähendab, et see annab tegelikult suurema auravälja ja mitmekordistab energeetika võnkesagedust.
  4. Kristallid koosnevad eriosakestest, mis on kehale kasulikud (kui ka kahjulikud). Näiteks süsinikku (nt aktiivsüsi on kehale hea), rauda (abiks vereringele), räni (toitainete liikumine), liitiumi (antidepressant) ja palju muud. Kristallide struktuur mõjutab aine mehaanilisi, elektrilisi, magnetilisi, optilisi muid omadusi. Elektronide liikumist kristallivõre perioodilises väljas kirjeldab tsooniteooria ehk kvantmehaanika teooria, mis kirjeldab elektronide energiaolekuid ja liikumist kristallistruktuuriga tahkises. Seega kristallienergeetika on võimeline muutma isegi veestruktuure, ioone ning soodustab vee aktiivsust biokeemiliste protsesside käigus. 
  5. Peale selle, et neil on pieso- ja püroelektriline efekt, juhivad soojust ja elektrit ning suudavad valgusenergiat koondada, suudavad nad ka salvestada andmeid nagu näitavad viiemõõtmelised kvartsikristallist arvutikiibid.

Kristallide teaduslik uurimine jätkub. Hiljuti avastati kvartskristalli kohta seda, et nad suurendavad neid läbiva valguse sagedust. Arvatavasti võivad asjasse selgust tuua ka füüsika uued uurimisvaldkonnad – tumeaine ja tumeeneria uuringud ning kvantmehaanika. 

Oled hoitud!

Related Posts

Leave a Reply