MEIE LUGU

Infada Code bränd sündis aastal 2017 ja alates 2019 aastast on ettevõte registreeritud kaubamärk. Infada Code on pühendunud kvaliteedile ja originaalsusele ning enamus looming on tehtud käsitsi armsas Eestis. Oleme inspireeritud maa ja taeva ühendusest, pimeduse ja valguse tantsust, mehe ja naise kirglikust sümbioosist. 

Mis on Infada Code visioon? 

Väljendusvabadus, loomisvabadus, identiteedivabadus.  Meie mõte on ületada väravat keha ja väljenduse vahel ja olla võimalikult jätkusuutlik, pakkudes midagi, mis kõnetab hinge ja südant. Infada Code eesmärk on astuda välja moeröögatusest ja suunata inimesi oma päris hinge signatuuri kohtama. Julgust kanda välja seda, kes Sa päriselt oled, mida Sa päriselt teha soovid ning olgu Sinu isiklikud Infada ehted Sinu teekonna toetajad ja tunnistajad!

Mis on Infada Code missioon?

Infada Code ei järgi trende, vaid loob oma ainulaadse stiilitunnetust, suunitledes inimesi tegema tarku valikuid, et küsida endalt, kui palju me seda asja tegelikult vajame? Kas looming paneb südame kiiremini põksuma ja ei jõua aasta pärast prügimäele? Kas me kanname seda sageli? Või on hoopiski ideaalne algatus uut eneseväljendusviisi avastama?

Mõtleme sellele, kuidas ja mis tingimustes käsitööd toodeti. Me armastame toetada kohalikke tegijaid ja ajalooga väikebrände.

Valik loeb, mitte asjad.

Infada Code käekiri on wild ; tribal ; elegance (metsik; hõimupärane; elegantne) ning armastame kombineerida futuristi ja looduse kaasaaegsete nüanssidega. See tähendab seda, et ehteid saab kanda ükskõik kus ja täpselt nii kaua, kui hästi selle eest hoolt kanda.

Materjalid on peamiselt orgaanilistest ja looduslikest materjalidest. Sa paned selga mitte aksessuaari või riiet, vaid loomingu sõnumit ja mitmekordset suhet loodusega. 

Infada Code on loodud südamliku pühendumusega. Käsitöö väärtustamine ja kohaliku toetamine on alati hea valik!