Postitus 3

  1. Valgusravi – Inimene saab suure osa informatsioonist nägemismeele kaudu ehk nähtava valguse abil. Looduslikeks allikateks on näiteks tähed ja päike. See on üks elektronmagnet kiirguse osaks läbi valguse, mis on inimsilmale nähtav. Nüüd, kui vaatlete kristalle, mis on samuti loodusallikad, siis näete, et ka nendest kiirgab valgus. Kas siis mõni helk või sätendav täke. Mäekristall näiteks koondab päikesekiirgust ja võib enda all oleva pinna lausa põlema panna. Mõned kristallid koondavad valgust ja kiirgust.
  2. Kromoteraapia e. värviteraapia – monokroomne valgus mõjutab organismi elulisi parameetreid – vererõhku, pulssi, hingamist, temperatuurimõju jne. Nii näiteks tõstavad nimetatud näitajaid punased, kollased ja oranžid toonid, alandavad aga rohelised, lillad ja sinised toonid. Fakt on see, et meie organism reageerib värvidele. Võttes arvesse nüüd maavarade rikkalikku värvikust, ei imesta keegi, mis näiteks metsas viibides hing saab rahu ja meeled harmoniseeruvad. Värvirikkad on samuti kristallid, mida hoides, tunnetades ja vaadeldes meie keha ja meel reageerima hakkab. 
  3. Füüsikaline nähtus läbi võnkesageduste arvutuste käigus on kristallid peaaegu mõõtmatute võngesagedustega loodusandid. Selge kvartskristalli hoidmisel biomagnetilise välja suurus kahekordistub, tekitades elektromagnetismi. See tähendab, et see annab tegelikult suurema auravälja ja mitmekordistab energeetika võnkesagedust.
  4. Kristallid koosnevad eriosakestest, mis on kehale kasulikud (kui ka kahjulikud). Näiteks süsinikku (nt aktiivsüsi on kehale hea), rauda (abiks vereringele), räni (toitainete liikumine), liitiumi (antidepressant) ja palju muud. Kristallide struktuur mõjutab aine mehaanilisi, elektrilisi, magnetilisi, optilisi muid omadusi. Elektronide liikumist kristallivõre perioodilises väljas kirjeldab tsooniteooria ehk kvantmehaanika teooria, mis kirjeldab elektronide energiaolekuid ja liikumist kristallistruktuuriga tahkises. Seega kristallienergeetika on võimeline muutma isegi veestruktuure, ioone ning soodustab vee aktiivsust biokeemiliste protsesside käigus. 
  5. Peale selle, et neil on pieso- ja püroelektriline efekt, juhivad soojust ja elektrit ning suudavad valgusenergiat koondada, suudavad nad ka salvestada andmeid nagu näitavad viiemõõtmelised kvartsikristallist arvutikiibid.

Kristallide teaduslik uurimine jätkub. Hiljuti avastati kvartskristalli kohta seda, et nad suurendavad neid läbiva valguse sagedust. Arvatavasti võivad asjasse selgust tuua ka füüsika uued uurimisvaldkonnad – tumeaine ja tumeeneria uuringud ning kvantmehaanika. 

Oled hoitud!

Related Posts

Leave a Reply